Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-12-2014, 16:42   #37
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Adam westchnął ciężko - Może i macie racje, sam już nie wiem Wademann żyje tu tyle czasu, że równie dobrze może mieć poukrywaną armię jakiś maszkar z ludzi karmionych jego własną krwią. Po prostu zawsze wychodziłem z założenia że jesteśmy poprzez nasze szlachetne pochodzenie do obrony ludzi przed co bardziej szalonymi z nas ale znając Jankesów to pewnie zamiast siedzieć w domu wyjdą ze śrutówkami na ulicę i zaczną szukać guza - Torreador był wyraźnie zniechęcony cała tą sytuacją

- Róbcie to uważacie za słuszne tak jak już mówiłem ja się na tym nie znam. Chciałbym móc ruszyć do kryjówek naszego wroga, aby spróbować odczytać jakieś wskazówki z aury przedmiotów, jakich używał mam już dosyć pustej gadaniny czas na działanie
 
Brilchan jest offline