Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-12-2014, 17:25   #484
Fyrskar
 
Fyrskar's Avatar
 
Reputacja: 1 Fyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputację
Dałem odpis. Nie dałem rogatek na przejściu przez rzekę, pominąłem spotkanie z pasterzami. Cholera, nawet podróż Wam o dzień skróciłem, do nocowania w głuszy nie zmuszałem... wizytę w pobliskiej smolarni ominęliście sami, pozostawiając kobiety w spokoju...

Nie martwcie się, miasto da mi okazję do odkucia się

Wysłałem każdemu z Was prywatnego doca. Będą tam zamieszczał różnorakie informacje, np. w przypadku Hansa informacje na temat efektów polowania/sprawdzania pułapek. Wymagam od Was sprawdzania waszego doca raz na dzień/dwa dni. O tym, że coś Wam na waszych docach napisałem, będę podawał na głównym docu. Jeśli wy coś napiszecie, również dajcie mi znać na głównym docu.

Wylądowaliście w "Pijanym Mnichu". Jak widzicie miejsc nie ma... a nie, przepraszam, jedno jest. i tak, zabójca to Fulgrim. Czekam na pierwszego posta Smauga, czekam na wasze posty... i jakieś plany... i wszystkie pytania, jakie z siebie wykrzeszecie.

Teraz sesja rozbije się, częściowo, na kilka solówek. To zrozumiałe, ale miło zobaczę więcej wspólnych akcji, poruszanie się w parach... rozumiecie, im mniej podgrup, tym mniej roboty dla MG

Ostatnia sprawa: Odegrajcie mi w retrospekcji, w mniejszym lub większym stopniu, rozmowę pomiędzy kompanią a Fulgrimem. Bądź co bądź, użyczył wam chłopak pokoju

Pokój wraz ze śniadaniem i kolacją kosztuje 10 s od osoby dziennie, czyli 3 zk za dzień z perspektywy całej drużyny.

W pokoju są cztery łóżka, więc dwie osoby będą musiały spać na podłodze
 
Fyrskar jest offline