Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-12-2014, 09:19   #30
one_worm
 
one_worm's Avatar
 
Reputacja: 1 one_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputację
@Ulli
Elfi bardowie zawsze w cenie!



@Sierak- a Polska nazwa? Ponieważ to "mój pierwszy raz", wolałbym by poza angielską nazwą podać Polską (Z racji, że mam podręcznik po Polsku, a z doświadczenia wiem, że czasem tłumacze idą dziwnymi i krętymi ścieżkami i pewne rzeczy mogą się różnić).

Poza tym, nie mógł być to nekromanta? :< Czemu ludzie nie lubią nekromantów, ja nie wiem... (Bo zakładam, że chodzi o skupienie się na danej "szkole" magii?" I nie jest to jakaś prestiżówka?)


A właśnie pro po klas prestiżowych. Jeżeli ktoś będzie chciał jakąś mieć, konkretną to proszę dać mi znać wcześniej- nie, nie będę banował za chęci posiadania jakiejś w przyszłości ale chodzi o klimat. Uczeń Czerwonego S,moka na ten przykład powinien posiadać przez długi okres sny i wizje o smokach i tak dalej Tak samo jak ktoś będzie chciał zostać "złym". Wtedy nie ma problema- opiszemy i się dogadamy Boi jak się bawić to się bawić. Drzwi wywalić, okna wstawić!
 
__________________
Do szczęścia potrzebuję tylko dwóch rzeczy. Władzy nad światem i jakiejś przekąski.

Ostatnio edytowane przez one_worm : 27-12-2014 o 09:28.
one_worm jest offline