Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-12-2014, 10:02   #32
one_worm
 
one_worm's Avatar
 
Reputacja: 1 one_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputację
Na pewno będę unikał skrajności

Dla przykładu- Praworządnie zły szlachcic może przejść bez problemu, o ile będzie "egoistycznym sukinkotem". Będzie miał gdzieś innych, będzie patrzył na własne zyski, ale będzie działał w obrębie prawa i będzie wykorzystywał znajomości, by prawo pod siebie ułożyć... poprzez szantaż, przekupstwo itp,. zagrywki, ale nie poprzez wchodzenie w PvP

No i taka adnotacja- jako, że jestem początkującym DM'em, to zwracam i uczulam- jak ktoś mi wyskoczy z dziwną postacią dla mnie, poproszę o źródło tegoż wynalazku. Jak ktoś mi poda jakąś stronę z tzw. home made to podziękuję. I nie będzie mnie interesowało, że klasa jest zbalansowana i nie jest OP. Wynika to z prostej przyczyny- teoretycznie znam system, a w praktyce będzie chrzest bojowy
 
__________________
Do szczęścia potrzebuję tylko dwóch rzeczy. Władzy nad światem i jakiejś przekąski.
one_worm jest offline