Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-12-2014, 00:20   #10
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Asenat Zobacz post
Czy Fellowship focus mamy sobie wybrać na etapie tworzenia postaci (bo ja tam mogę, nie wiem jak inni ), czy wstrzymać się?
Asenat można od razu, można poczekać i potem zobaczyć z kim zaprzyjaźni się najbardziej już fabularnie. Mechanicznie to tylko działa na sesji, więc teraz to nie róbi żadnej różnicy. Np. z tych mało korzystnych (choć jest więcej zależności) jeśli fellowship focus był ranny lub nieprzytomny (można być nieprzytomnym nie będąc rannym) to nie odzyskuje się punktu nadziei, który zawsze przysługuje po sesji (w pbf patrzę mniej więcej ile kolejek przełożyłoby się na normalną sesję w realu i odnawiam Nadzieję dla tego BG, albo nie).

Komtur, decyzja należy do Ciebie

wysłannik, tak myślałem, ktoś wcześniej coś chyba wspominał, że na niektórych przeglądarkach się biesi.

EDIT:

Wstępne koncepty

Beorning - Asenat
Ranger - Baird
Krasnolud - wysłannik
Elf z Mrocznej Puszczy - Hawkeye
Ranger - merill
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill

Ostatnio edytowane przez Campo Viejo : 02-01-2015 o 07:44. Powód: update
Campo Viejo jest offline