Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-12-2014, 13:56   #13
dzemeuksis
 
dzemeuksis's Avatar
 
Reputacja: 1 dzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputację
Autumm, właśnie tak mniej więcej do tego podchodzę - jak pisałem wcześniej: szczegółowy plan nie będzie potrzebny - raczej będziemy działać na poziomie aspektów (statek będzie miał swoją kartę postaci). Obrazki wrzuciłem poglądowo - przykładowo nie każdy musi wiedzieć, że taki żaglowiec miał kilka pokładów a nie tylko "pokład" i "pod pokładem".

Nie widzę jednak przeszkód, żeby coś uszczegółowić tam, gdzie komuś to potrzebne, stąd pozostawiłem miejsce do dyskusji. W końcu duża część przygody będzie się działa w jednym miejscu - na statku - więc wyobrażam sobie, że niektórzy mogą czuć się pewniej mając kwestie, które ich szczególnie interesują, doprecyzowane.

A ustalenie z grubsza typu statku nie zaszkodzi choćby z tego powodu, że taki typ zawiera w sobie worek aspektów, których nie trzeba z niego wyciągać dopóki/jeśli nie są potrzebne. Typ statku będzie zawarty w koncepcji ogólnej.

Edycja: O właśnie, SauronPawe mnie trochę ubiegł.
 
__________________
Jedyna potrzebna moc to ta, która pozwala powstać po upadku.

Ostatnio edytowane przez dzemeuksis : 28-12-2014 o 14:01.
dzemeuksis jest offline