Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-03-2007, 22:55   #57
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
Co za bałagan XD

Amman- sorry, ale mam już na tę chwilę za dużo chętnych przykro mi

Pinn - "Ty był byś jakby naszym kołem ratunkowy w żałosnych sytuacjach" >> Jakim "NASZYM"? póki co do sesji nie jesteś przyjęty. czy bedziesz nie wiem bo niestety styl pisania masz nie najlepszy ^^'''

Extremal - nie sajanów tu nie chcę XD

Panda - to z tym ala "szałem berserkerskim" u upadłego anioła to trochę przesada XD Takie coś to tylko w odniesieniu do demonów i nieumarłych ewentualnie by mogło byc no nie wiem... wyobrażacie sobie anioła który szarżuje np. na strzelającego do was łucznika? XD trochę to nie anielskie, co? XD ANIOŁ. aureolka, miłujmy się bracia, nadstaw drugi policzek. NIE: rozwal, zgniec, rozdepcz.

Extremal, Chrapek - ja też nie jestem za jakimiś mega-umiejętnościami. Myślę, że te co ma Panda nie są jakieś przesadzone. Umiejętność: Walka w zwarciu > to nic groźnego 2 Czar: leczenie lekkich ran > to nikogo raczej nie zabije XD 3 Czar: Ogień z kowalskiego kotła. ( Mała, ognista kula) to co najwyżej rozpali ognisko XD Czar: Światło Lothom (rozświetla teren w odległości 10m oślepiając, z natury, złe istoty > to też nie zabija....

te co ma Nansze są spoko. Te Psiona też myślę ujdą.

Nergala - ta jest, też masz rację! chciałam postaci oryginalnych a nie pakerów! XD ORYGINALNYCH - np. niewidomy kapłan, który mimo wszystko sobie radzi, nie wiem, jaszczurolud szaman, który nie potrafi mówic i porozumiewa sie rysując "kalambury" na ziemi, nie wiem, cokolwiek innego od "ohoho zginiesz od mojego jednego słowa!" XD

Vimes- you`re welcome

WIĘĘĘĘĘĘĘĘC...??? Kogo rozerwac na strzępy, heh??!!....

jak ktoś jeszcze raz zmieni swoją kartę postaci to zabiję XD

Nansze gra druidką.
Panda gra, i gra dawnym aniołem, dziś podobnym bardziej do paladyna. Zachowuje się jak praworządny, jak samarytanin, nie sieka, nie rozpruwa flakow super mocami, nie taranuje nikogo prócz demonów i nieumarłych, albo MG sie wkurzy za złe odgrywanie postaci i do widzenia.
Vimes gra swoją postacią.
Czekamy na kartę na PW od pana na M.

Zobaczę jeszcze jakiś problem i zamienię się w super-hiper-kuper-pissed-mistress i będzie... źle...
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline