Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-12-2014, 12:02   #4
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
A tego fragmentu o Naruto w ogóle nie zauważyłem to ja dziękuje crossover zupełnie od czapy :P zupełnie inne niekompatybilne klimaty jak dla mnie tz jestem wstanie uwierzyć że jak któreś z czerwonych tabletek by się nudziła to można by zaprogramować sobie jakąś technikę z Naruto na tej samej zasadzie co Neo w drugiej części walną Smitów z Kamehamy czy latał w powietrzu :P

Choć z drugiej strony on to on mógł to robić bo był wybrańcem. Nie potrzeba więcej wybrańców bo czerwone tabletki są wystarczająco silni i ciekawi

Zgadzam się z Mikiem świat Matrixa jest na tyle bogaty że crossover z naruto jest bezsensowny. Zerknij sobie na ten link co podrzuciłem sporo w tej grze było dobrych pomysłów do tego w necie jest mnóstwo fajnych teorii fanowskich np. Że Neo był tak naprawdę antychrystem i maszyny wykorzystały go jako narzędzie żeby zaoszczędzić środki na ciągłe rozwalanie Zionu i walkę z czerwonymi tabletkami :P

Jakbyś chciał poprowadzić naruto to też się chętnie zgłoszę bo mam niewykorzystany pomysł na postać z zdechłej sesji JC najchętniej przed wydarzeniami z anime\mangi żeby ANB Root jeszcze istniało

W Matrixa też bym chętnie zagrał ale w crossovera tych dwóch ? Raczej tego nie widzę
 
Brilchan jest offline