Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-12-2014, 11:15   #104
Molkar
 
Molkar's Avatar
 
Reputacja: 1 Molkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputację
Apostoł pokoju z tego co pamiętam później już w ogóle nie może walczyć jakoś mocno, może zadawać stłuczenia ale co z tego skoro jak ktoś go atakuje to rozpada im się broń

Co do Warlocka to prowadziłem kiedyś znajomym sesje do DnD i jeden z nich właśnie Warlocka zrobił. Cóż wiem jedno sam bym już nie pozwolił mu więcej grać tą postacią, trochę przegięta jak dla mnie była ale jak już raz pozwoliłem to póki żyła postać to nią grał a, że nie mam w naturze zabijania specjalnie graczy to grał dość długo
 
__________________
„Dlaczego ocaleni pozostają bezimienni – jakby ciążyła na nich klątwa – a poległych otacza się czcią? Dlaczego czepiamy się tego, co utraciliśmy, ignorując to, co udało nam się zachować?”
Steven Erikson, „Bramy Domu Umarłych”, s. 427
Molkar jest offline