Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-03-2005, 17:48   #13
Hood
 
Reputacja: 1 Hood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłość
Jak ja zaczynałem swoją przygodę z WFRP, nie dawali mi podręcznika. Poznawałem świat i resztę zasad w praniu, zazwyczaj robiąc głupoty - jedyny raz w życiu postaci... Kiedy wreszcie wziąłem podręcznik w ręce, wyczytałem z niego tylko to, co było mi potrzebne... (historę też się tu wlicza). Stąd nie wiem, jak wiele moi MG i gracze zmienili w stosunku do oryginału, ale wiem jakim światem Warhammer mi się jawi...
To mroczne miejsce w którym paranoja jest jedynym sposobem na przeżycie. To miejsce, gdzie stosy płoną długo i często, a procesy inkwizycyjne nie trwonią zbędnych pieniędzy podatników... A chaos?! Jest wszędzie, im potężniejszy, tym lepiej zamaskowany...
Warhammer to miejsce, gdzie leśniczy zamiast sarny na pieczeń może upolować szkieleta - na rosół...

I co? Bardzo się różni?!
 
Hood jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem