Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-12-2014, 17:07   #527
Fyrskar
 
Fyrskar's Avatar
 
Reputacja: 1 Fyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputację
Święto Wiosny, bądź też Święto Bendis, jak to mawiają rodowici Sylvańczycy, trwa cały tydzień, od 15 do 23 (bo w SŚ tydzień trwa osiem dni).

Czekam na posty

Aha, karczma jak to karczma, ludzie tęgo gadają. I z takiej racji, dzięki samej jeno waszej obecności w oberży, poznaliście kilka plotek.

Cytat:
- Nad Stirem, na wysokości Essen widziano hordę goblinów, na tarczach mieli skrzyżowane złamane kości.

- Łowcy czarownic z zakonu Srebrnego Młota zmierzają do Sylvanii.

- Spotkałem kiedyś barona von Rumsfelda. Człek dziwny, ale szczodry i szlachetny
Plotki, których mam gotowych co niemiara, prawie zawsze mają w sobie jakiś ułamek prawdy. Niektóre to 100 % prawda, inne nawiązują do jakiegoś faktu, uproszczając i uogólniając jednak. Tak, czy siak, są naprawdę przydatne, tyle wam rzeknę, zachęcając do plotkowania.

Ponadto, plotki dzielą się, można rzec na dwie kategorie. Pierwsza to plotki zwykłe. Te zawsze zawierają jakąś przeinaczoną, bądź uproszczoną, prawdę. Druga zaś kategoria, to plotki rzadkie, prawie zawsze w 100% prawdziwe. Cały ten wywód po to, by rzec, że jedna z powyższych plotek to plotka rzadka... będąca zarówno 100% prawdziwa, jak i wręcz przeciwnie. Namieszałem w głowach? To dobrze

Baird, Dhratlach. Posty zakończcie na sprawdzeniu pułapek... mam małą niespodziankę.
 
Fyrskar jest offline