Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-12-2014, 18:41   #12
Ereb
 
Ereb's Avatar
 
Reputacja: 1 Ereb jest na bardzo dobrej drodzeEreb jest na bardzo dobrej drodzeEreb jest na bardzo dobrej drodzeEreb jest na bardzo dobrej drodzeEreb jest na bardzo dobrej drodzeEreb jest na bardzo dobrej drodzeEreb jest na bardzo dobrej drodzeEreb jest na bardzo dobrej drodzeEreb jest na bardzo dobrej drodzeEreb jest na bardzo dobrej drodzeEreb jest na bardzo dobrej drodze
Jeszcze niespełna 24 godziny i sonda zostanie zamknięta. Wygląda na to, że mimo świątecznego zryw zwolenników Cthulhu wygra, ku mojemu zaskoczeniu Nobilis.
Powoli już piszę fabularny wstęp i kilka słów odnośnie świata i tworzenia postaci. Zapewne po Trzech Królach pojawi się rekrutacja. Dokładnej daty nie podaję, bo różnie to może być.
Pewne jest jednak to, że zwycięski setting doczeka się rekrutacji i jeśli frekwencja w niej dopisze tak samo, jak w sondzie to i sesji.

Ogólnie jestem pozytywnie zaskoczony ilością głosów, jaki i systemem który prowadzi. Cieszę się z tego, bo pomysł na sesję mam ciekawy. Tak mi się przynajmniej zdaje.

Dzięki wszystkim za głosy i uwagi.
 
__________________
"Kupię 0,7, to leczenie paliatywne i pójdę spać, bo w końcu sam sobie zbrzydnę" AJKS
Ereb jest offline