Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-01-2015, 22:02   #82
VIX
 
Reputacja: 1 VIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumny
Ahoj wszystkim. Szkoda że się nie wyrobiłem z pełną KP na czas, ale przyznaje, miałem i mam poważniejsze i fajniejsze sprawy na głowie ostatnio niż gry itd. nawet u siebie w sesji lekko podchodzę do rozgrywki od dwóch i przynajmniej jeszcze przez następne dwa tygodnie... tym bardziej żałuję bo zależało mi głównie w tym całym przedsięwzięciu na zamłóceniu w końcu z Lechem, Alaronem i Baczym, oczywiście nie umniejszając w żadnym razie Campo, no ale wiadomo że to gracze są esencją, zaś świat jest jaki jest raz lepszy raz gorszy, najważniejsi są zawsze towarzysze podróży. Mam nadzieję że jeszcze kiedyś się jakoś zgramy Lechu, Alaron... se obiecujemy ale jakoś to po grudzie idzie hehe. Czyli - może się panowie uda następnym - następnym - następnym razem Wiem że byli tacy co liczyli na to że dołącze do zabawy, wielkie sorki panowie, nie dałem rady, taki czas akurat mam bogaty w różne okoliczności.

Życze Wam powodzenia i fajnej zabawy, no i oczywista życzę Campo masy frajdy i by wreszcie uśmiercił waszych BG
 
VIX jest offline