Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-01-2015, 22:26   #1
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Red face [Doctor Who ST\Solo] Stone Smile - Komentarze

Witajcie w komentarzach do mojej pierwszej sesji na tym forum. Kiedy dołączyłem do grona użytkowników LI pierwszą Mistrzynią która przyjęła mnie do gry była Dragor była to sesja Doctor Who z dziesiątym Doktorem mam nadzieje że będzie bawić się równie dobrze co ja wtedy i że równie dobrze poradzę sobie z rolą Mistrza co ona

W pierwszym poście możesz opisać sytuacje z perspektywy postaci Jeżeli masz na to ochotę . Zastanawiałem się jak w ogóle łkające anioły w ogóle postrzegają kolory ? Czy mają jakąś pamięć genetyczną\ rasową ? To ile twoja postać wie o reszcie świata pozostawiam tobie

Miłej zabawy mam nadzieje że przygoda będzie ciekawa

Wygląda na to że przez przypadek założyłem dział z komentarzami w dziale sesjyjnym przepraszam za kłopot
 
Brilchan jest offline