Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-01-2015, 23:56   #44
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Adama z początku zaskoczyło pojawienie się samozwańczego wikinga, ale gdy zrozumiał, że nie stanowi dla nich zagrożenia zmusił, aby się uspokoić. Zdjął z głowy melonik i po Brytyjsku skłonił się starszemu wampirowi z należnym szacunkiem
- Dziękuje za przybycie Jonatanie, cieszy mnie, że zechciałeś pojawić się wśród nas mimo niegodnego traktowania, jakie okazał ci mój poprzednik - Zaczął - Twoja prośba wydaje się rozsądna i w pełni uzasadniona biorąc pod uwagę naszą obecną sytuacje czy ktoś ma coś przeciwko? Oczywiście mam nadzieje, że w zamian za pozwolenie udzieliłby pan nam wsparcia. Przydałby się nam pomoc doświadczonego , Malkavianin który potrafi ujrzeć prawdę gdyby Książę był rozsądniejszy z pewnością ostrzegłbyś go przed zdrajcą - Powtórzył ponownie są surową ocenę poprzedniego reżimu, po czym spojrzał na pozostałych światków oczekując od nich wypowiedzi.

Chciał się upewnić, że nie wpadnie w kłopoty podejmując złe decyzje niezgodne z Maskaradą.

- Tylko pytanie czy Pana śmiertelny towarzysz jest gotów na przyjęcie mrocznego daru ? Nie wydaje mi się żeby przemiana kogoś wbrew jego woli była dobrym pomysłem- Wyraził wątpliwość widząc reakcje człowieka o którego losie właśnie decydowali.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 02-01-2015 o 00:15.
Brilchan jest offline