Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-01-2015, 15:09   #120
Molkar
 
Molkar's Avatar
 
Reputacja: 1 Molkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Plomiennoluski Zobacz post
Ja mam pytanie z innej beczki nieco. Spojrzałem na rok naszej potencjalnej wycieczki. Jak się do całości ma Czaroplaga (Spellplague)? Teoretycznie się skończyła, ale zostawiła spory bajzel na całym świecie, jak z przejazdami szlakami itd?
Jak dobrze pamiętam Spellplague chyba miało miejsce w 4.0, chociaż mogę źle pamiętać a nie mam obecnie dostępu do książek. Jeśli patrząc, że gramy na 3.5 to pewnie nie miała ona miejsca ;p
Bo w 4.0 system czarów przez to uległ zmianie, magowie są z tego co sprawdzałem już nie takie koksy
 
__________________
„Dlaczego ocaleni pozostają bezimienni – jakby ciążyła na nich klątwa – a poległych otacza się czcią? Dlaczego czepiamy się tego, co utraciliśmy, ignorując to, co udało nam się zachować?”
Steven Erikson, „Bramy Domu Umarłych”, s. 427
Molkar jest offline