Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-01-2015, 11:01   #30
Asmodian
 
Asmodian's Avatar
 
Reputacja: 1 Asmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputację
Już poprawiony. Dzięki za grę i życzę wszystkim dobrej zabawy. Sesjator - chyba się nie rozumiemy bo w sondzie pisałeś jedno, w rekrutacji co innego, a teraz posty Ci nie pasują - ewidentnie obaj oczekujemy czegoś innego.

Miała być sesja o średniowieczu. Jest o pseudo średniowieczu w świecie...z elementami z prozy pewnego pana, którego twórczość przejadła mi się kilkanaście lat temu. Ale pomyślałem sobie, że wciąż mogę wyciągnąć nieco dobrej rozrywki, poprzez zabawniejsze odgrywanie BNów i siebie storytellingowo - tylko najwyraźniej MG ma inne pojęcie, jak powinna wyglądać moja gra, i mój czas który mogę poświęcić. Widocznie mój pomysł na tą grę nie pasuje do jego - co uszanować muszę.

Cytat:
Nie możesz wymyślać ile osób kto zabił i w jakiej chwili,
I tu się mylisz. Własną postać mogę uśmiercić sam i kiedy tylko mam na to ochotę. Wymagasz ode mnie zaangażowania się w każdą akcję i każdy dialog, a ja zwyczajnie nie mam na to czasu, bo ochota jeszcze by się pewnie znalazła.
 
Asmodian jest offline