Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-01-2015, 02:55   #670
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
Ja też dziękuję za grę wszystkim, a w szczególności GreKowi za prowadzenie - ta sesja przez długi czas będzie dla mnie wzorem (niedoścignionym!) jak to się robi

Uprzedzając ewentualne pytania: to nie do końca jest tak, że ja opuszczam sesję. To raczej Bernard opuszcza drużynę. Starałam się odgrywać tą postać - którą szczerze polubiłam - jak najbardziej wiarygodnie i to właśnie zmysł aktorki mówi mi, że kat powinien zrobić, to co robi. Odnalezienie Neny uratowało duszę Bernarda... ale po tym co przeszedł, należy mu się odrobina spokoju i leczniczej nudy.

Oczywiście z chęcią "dogram" ostatnie sceny i będę czytać sesję (aż mnie świerzbi, żeby dowiedzieć się, o co chodzi w całej tej intrydze) a jeśli GreK będzie coś jeszcze prowadził, to z radością wskoczę na pokład.

Jeszcze raz dziękuję za tą przygodę - jedyną w swoim rodzaju - i mnóstwo lekcji, jakie z niej wyniosłam! Jesteście wspaniali

A.
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!
Autumm jest offline