Wątek: Sparta
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-03-2007, 17:05   #19
Wernachien
 
Wernachien's Avatar
 
Reputacja: 1 Wernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodze
Jeśli film był na podstawie komiksu to trudno się o nim wypowiadać, nie mając owego komiks wcześniej w rękach. No ale oglądałam więc...

1) Postać króla nijaka - kilka zabawnych tekstów, a przemówienia nijakie, do tego straszny gbur i egocentryk
2) Kserkses to pół naga, łysa Drag Queen z mnóstwem kolczyków, o modulowanym komputerowo głosie, niczym UFO-Egipcjanin z "Gwiezdnych Wrót".
3) garbus - no żywcem Dzwonnik z Notre Dame, tyle że bardziej lubieżny
4) Co to u licha z potwory walczyły? Mutanty, czy jakby tych stworów przy nieśmiertelnych, nie nazwać. To nie był filmik fantasy, żeby jakieś cudeńka tego typu wprowadzać co ich nawet nóż wbity w oko nie zabija.
5) Galopowanie na nosorożcach? Żenada
6) Scena seksu zbędna absolutnie. Jestem na nie uczulona.
7) Sceny walki - niezłe (to chyba jedna z niewielu rzeczy na plus w tym filmie)
8 Dramatyczna królowa, która najpierw dała się przelecieć a potem dopiero chciała egzekwować to za co się upokarzała. No gorszego strategicznie posunięcia dawno nie widziałam

Drugi raz filmu nie obejrzę z pewnością

Edit: No jakże mogłam zapomnieć o płaszczach na szeleczki...
 
Wernachien jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem