Wątek: Evanescence
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-03-2007, 17:27   #10
Wernachien
 
Wernachien's Avatar
 
Reputacja: 1 Wernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodze
Co myślę o Evanescence?
Delikatnie, czy wprost?

OPCJA DELIKATNIE:
Smutne piosenki, muzycznie niezbyt skomplikowane, ale wpadające w ucho.

OPCJA WPROST:
Teksty bez polotu, rzewne, na poziomie nieszczęśliwie zakochanej 15-latki, której cały świat nie potrafi zrozumieć. Muzycznie uproszczony rock, tak by stał się przystępny dla mas z pokolenia bitu. Głos wokalistki? Płytki, mała skala, w wielu momentach piskliwy i nieprzyjemny, brzmiący tak jakby nie mogła wydobyć z siebie danego dźwięku. Piosenki są niezróżnicowane i pokuszę sie o stwierdzenie, że przekroczyli cienką granicę pomiędzy stylem charakterystycznym dla zespołu a graniem na jedno kopyto.

Nie twierdzę jednak, ze jest to beznadziejna muzyka. Dość melodyjna i zapadająca w pamięć. Myślę jednak, że nie ma się czym aż tak zachwycać

PS. Dla tych, którzy ewentualnie chcieliby powiedzieć, ze się nie znam na muzyce i nie wiem co dobre, powiem że ukończyłam szkołę muzyczną, potrafię grać na dwóch instrumentach, grałam w orkiestrze smyczkowej i śpiewałam w chórze. Pojęcie więc o muzyce mam.
 

Ostatnio edytowane przez Wernachien : 26-03-2007 o 18:46.
Wernachien jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem