Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-01-2015, 13:15   #573
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
@Baird - tak, macie cały czas komunikację z bazą (nagroda za uratowanie statku)

@Potacz - nie do końca. Specjalnie pomyślałam tą sesję tak, by nikt nie czuł się zmuszony grać. Jak widać, niektórzy nie lubią/gubią się w zbyt swobodnej fabule typu sandbox i nie potrafią w niej uczestniczyć. Kryteria naboru były też tak skonstruowane, by każdy mógł spróbować. Struktura gry też jest na tyle luźna, że ludzie mogą przychodzić i odchodzić w dowolnych momentach.

Krótko mówiąc: nie trzymam nikogo na siłę i nie zmuszam do gry. Jeśli jednak komuś taki styl prowadzenia nie odpowiada - i np. chce bardziej liniową akcję albo czuje się pominięty - jestem cały czas do Waszej dyspozycji i z chęcią wysłucham uwag. Tak samo jeśli ktoś rezygnuje, może powiedzieć mi to na PW czy tutaj.

Tak czy inaczej, czekam na decyzje grupy łowieckiej i leci nowa tura. Kto chce dostać w niej odpis, musi zaznaczyć jakąś aktywność - nawet w deklarując w komentarzach, co robi.
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!
Autumm jest offline