Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-01-2015, 18:49   #15
Ereb
 
Ereb's Avatar
 
Reputacja: 1 Ereb jest na bardzo dobrej drodzeEreb jest na bardzo dobrej drodzeEreb jest na bardzo dobrej drodzeEreb jest na bardzo dobrej drodzeEreb jest na bardzo dobrej drodzeEreb jest na bardzo dobrej drodzeEreb jest na bardzo dobrej drodzeEreb jest na bardzo dobrej drodzeEreb jest na bardzo dobrej drodzeEreb jest na bardzo dobrej drodzeEreb jest na bardzo dobrej drodze
Skrzydlata to już ty musisz dokonać wyboru, nie ja. Ogólnie wszystkie wymienione pomysły bardzo ciekawe.
Cieszy rosnąca liczba chętnych.

Małe podsumowanie. Obecnie zajęte domeny to:
Ogrody, Kłamstwo, Strach, Wolność, Wyobraźnia
(przy osobach, które podały kilka aspektów wybierałem ten, który został podany, jako pierwszy w kolejności).


Cytat:
Napisał Plomiennoluski Zobacz post
Jeśli do rozdania jest 25 punktów, każdy atrybut kosztuje 3 (6 rozwinięć po 3 punkty), to czy to oznacza, że 1 pozostały punkcik idzie na poczet przyszłych rozwinięć, punktów do zdobycia w sesji, czy sobie po prostu zostanie i będzie machał nóżkami na molo łowiąc rybki?
Zapomniałem o tym. Przepraszam. Zajrzałem do podręcznika i wszystko stało się jasne. Ten jeden punkt wolny, to jeden dodatkowy punkt, który można dodać do Punktów Cudów lub na inne rozwinięcia. O tym jednak później opowiem już wybranym graczom.
 
__________________
"Kupię 0,7, to leczenie paliatywne i pójdę spać, bo w końcu sam sobie zbrzydnę" AJKS

Ostatnio edytowane przez Ereb : 09-01-2015 o 10:16.
Ereb jest offline