Wątek: Evanescence
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-03-2007, 18:45   #13
Wernachien
 
Wernachien's Avatar
 
Reputacja: 1 Wernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodze
Mira, widocznie sie nie zrozumiałyśmy. Napisałam wyraźnie, że muzyka jaką robi jest przyjemna dla ucha, dość melodyjna i że łatwo zapada w pamięć. Sama jestem w posiadaniu płyty tego zespołu i słucham go raz na jakiś czas. Nie jest to jednak dla mnie powodem by nie oceniać ich twórczości krytycznie 8)

Poza tym nigdzie nie twierdziłam, że stopień skomplikowania ma coś do rzeczy, ale nowatorstwo...? Tu bym sie już zastanowiła. Nikt nie lubi kopii

A teksty? No wsłuchajcie się... Na żadnym innym etapie życia nie kocha się tak jak będąc nastolatkiem. Wszystko przeżywa się mocniej, do tego stopnia, że z miłości można popaść w depresję i mieć myśli samobójcze. A Evanescence śpiewa dokładnie w takim, dość gotyckim klimacie.

Uff...
 
Wernachien jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem