Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-01-2015, 10:58   #115
dzemeuksis
 
dzemeuksis's Avatar
 
Reputacja: 1 dzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputację
Gargamel, pewnie że się zgadza, tylko trzeba to dopisać do KP jako aspekt. Masz tam jeszcze na to miejsce, więc nie ma problemu. Dopisałem. Brzmienie do zmiany, wedle uznania.

Autumm, Earendil
Może być na PW lub tutaj. Jeśli nie macie powodu, żeby to robić na boku, to chyba jednak fajniej wrzucać do komentarzy, bo inni widzą i mogą czasem dodać jakiś pomysł od siebie. Jak wygodniej.

Jeśli chodzi o mnie, to zaczynam sobie losować BNów. Najwyżej potem pulę zwiększę lub zmniejszę uzgadniając z faktami, które w międzyczasie zaistnieją.

Earendil
Jeśli chodzi o graczy, którzy mają postacie pod komandorem, to zdaje się jest tylko puszkarz Rees (postać Gerricka). Porucznikiem, czyli zastępcą komandora, miał być del martini, ale od niego nie mam jeszcze postaci - wysłałem dzisiaj do niego wiadomość z pytaniem, czy dołączy. Specjalnych scen tworzyć pod rekrutację postaci graczy nie zamierzam, ale jeśli sami taką stworzycie, to proszę bardzo - w takim przypadku ustalcie tytuł "waszej" sceny i konsekwentnie wpisujcie go w pole "temat" odpisów. Albo uzgodnijcie gdzieś na boku i wrzućcie jako jeden post (też z osobnym tytułem). Albo nie musicie, wtedy się założy, że po prostu postać Gerrica przeszła sito rekrutacji i tyle. Jak chcecie.
 
__________________
Jedyna potrzebna moc to ta, która pozwala powstać po upadku.
dzemeuksis jest offline