Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-01-2015, 13:17   #11
Kaeru
 
Kaeru's Avatar
 
Reputacja: 1 Kaeru ma z czego być dumnyKaeru ma z czego być dumnyKaeru ma z czego być dumnyKaeru ma z czego być dumnyKaeru ma z czego być dumnyKaeru ma z czego być dumnyKaeru ma z czego być dumnyKaeru ma z czego być dumnyKaeru ma z czego być dumnyKaeru ma z czego być dumnyKaeru ma z czego być dumny
Cytat:
Jasne. Jeżeli chcesz, możemy zrobić postać krok po kroku razem.
Myślę, że najpierw wyślę ci historię ;] Nie chciałabym nadużywać twojego czasu, jeśli uznasz, że mój pomysł na postać Ci nie odpowiada i nie pasuje do klimatu. Mam jeszcze tylko jedno pytanie zanim zacznę pisać. W wątku wymieniłeś podręczniki z których można korzystać. Błądząc po internetach natknęłam się na wariant zaklinacza, który bardzo mnie zainteresował i przypomniał mi się przy okazji tej rekrutacji. Nie różni się bardzo od zaklinacza z PHB1 O tutaj.

Pytam, bo od tego zależy czy wyślę Ci zaklinaczkę czy czarodziejkę, więc także i historia się znacznie zmienia.

Cytat:
DnD jest o tyle proste że nawet bez znajomości systemu szybko załapiesz co i jak
Cytat:
Przelotem tutaj, tylko wtrącę że akurat mechanika w DnD jest dość ciężka do pełnego opanowania, ale nawet umysł humanistyczny może ją ogarnąć po pewnym czasie
Dziękuję za podniesienie na duchu i mam nadzieję, że szybko się wchłonie w moją artystyczną duszę
 
Kaeru jest offline