Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-01-2015, 07:04   #19
Someirhle
 
Someirhle's Avatar
 
Reputacja: 1 Someirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputację
Dobra, jak nie zapytam, to będę żałował pewnie, więc zapytam - jak bardzo potrzebujesz pure castera, i czy przeszła by lekka hybryda? Ponieważ to o czym myślałem od początku to był krasnolud-bard, taki z toporem, i wygląda na to że dobrze by było domieszać do tego poziom paladyna czy coś, więc zastanawiam się co o tym sądzisz.

Qrde, żeby to był pathfinder to nie miałbym problemu, głupie 3.5 wymuszające multi i prestiżówki ==; (chociaż z drugiej strony podoba mi się fluff paladyna-barda krasnoluda. Tak sobie myślę, że mógłby mieć róg, żeby w niego dąć. I w bębny walić też. Ogólnie fajna sprawa, jeśli mi się uda ustawić go jakoś pod walkę wręcz bez zbytniego zwojowniczania)
 
__________________
Cogito ergo argh...!

Ostatnio edytowane przez Someirhle : 13-01-2015 o 07:07.
Someirhle jest offline