Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-01-2015, 08:56   #22
Someirhle
 
Someirhle's Avatar
 
Reputacja: 1 Someirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputację
Był od tego jakiś atut, kłopot w tym że nie pamietam w jakim podręczniku, znajdzie się jak będzie trzeba (konkretnie zapewniał możliwość multi w bardopaladyno bez ograniczeń charakteru barda i coś tam jeszcze). Ogólnie, czeka mnie kupa optymalizacji tylko po to, żeby postać była w miarę równa do bardziej mainstreamowych koceptów (no wiecie, bard, wręcz, krasnolud - to będzie trudne) - szkoda robić, jakby i tak miało pójść automatem na odrzut :/

Cytat:
Skorzystanie z treści pozostałych podręczników musi zostać odpowiednio uzasadnione.
Tworzenie zajefajnego bardopaladyna to dobre uzasadnienie, a historia chodzi trochepo głowie, tylko nie wiem, czy lepiej będzie być PD (co bym wolał) czy CD (co chyba bardziej by pasowało do drużyny, jakieś diablecia i inne łotrzyki, Tempus, te rzeczy). Czyli albo wspomniany atut, albo pal of freedom, rzeczywiście (właściwie taki sam jak zwykły, tylko charakter inny, taka seria świętych rycerzy na inne charaktery).

Zrób ktoś sesję dla multiklasujących paladynów, to mogłoby być niezłe.

To jedno A4 może być problemem, rzeczywiście. Za bardzo lubię się rozpisywać w takich warunkach Sama dwuklasowość jeszcze, ale mam fetysz do "spokrewniania" się z innymi postaciami w historii, bo zbrzydło mi już te drużyny obcych istot, które mają się kompletnie w pupie.
Musiałbym napisać w komentarzach do sesji pewnie żeby coś zgadać ,bo tu pewnie nie zaglądają... I znów kupa roboty, a nie wiadomo czy warto próbować, dlatego postawione pytanie jest takie ważne.
 
__________________
Cogito ergo argh...!

Ostatnio edytowane przez Someirhle : 13-01-2015 o 09:30.
Someirhle jest offline