Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-01-2015, 10:01   #23
ObywatelGranit
 
ObywatelGranit's Avatar
 
Reputacja: 1 ObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnie
Z tą jedną A4 nie musicie zbyt aptekarsko się pilnować. Dostałem opisy postaci przekraczające ten limit, a i tak przeczytałem. Wymóg ten postawiłem w pierwszej rekrutacji głównie w obawie przed zalewem bardzo rozpasłych tekstów. Chociaż mile widziana jest kompresja.

Co postaci dwuklasowych - śmiało.
Co do postaci dwuklasowych ukierunkowanych na walkę wręcz. Uprzedzam, że w drużynie jest już dwóch wojowników i jeden kapłan z wojowniczym usposobieniem. Będziemy więc powielać role w drużynie.
 
ObywatelGranit jest offline