Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-03-2007, 21:07   #10
g_o_l_d
 
g_o_l_d's Avatar
 
Reputacja: 1 g_o_l_d wkrótce będzie znanyg_o_l_d wkrótce będzie znanyg_o_l_d wkrótce będzie znanyg_o_l_d wkrótce będzie znanyg_o_l_d wkrótce będzie znanyg_o_l_d wkrótce będzie znanyg_o_l_d wkrótce będzie znanyg_o_l_d wkrótce będzie znanyg_o_l_d wkrótce będzie znanyg_o_l_d wkrótce będzie znanyg_o_l_d wkrótce będzie znany
Jeżeli chodzi o Pannemaslo i Noisego spróbuje dowiedzieć się czemu ich nie ma, za pomocą maila. Tahu-tahu i Merillu myślę, że spokojnie możecie komponować posty odnośnie nowego pomieszczenia w myśl tego co zrobił Baby Biatch. Postaram się, aby Welf też coś napisał. Jeżeli posty nieobecnych graczy nie wpłyną na forum do jutrzejszej północy ja i Markus przejmiemy ich postacie i umieścimy za nich posty w środę.

Myślałem również z Markusem nad tym czy by czasem nie dołączyć nowych graczy. Przy większej liczbie uczestników, nieobecność trzech osób nie będzie powodowało marazmu na sesji. (Dlatego tą sesję prowadzi dwóch MG; Gdy jeden nie może tam drugiego pośle ).
Kto za? Kto przeciw? A kto się wstrzymał?

P.S Dziękuje za posta Baby Biatch, miło widzieć Cię znowu.

***
Niestety próba wysłania maili nie powiodła się ze względu na to, że pannamaslo i Noise zastrzegli sobie adresy e-mail.
 
__________________
Nie wierzę w cuda, ja na nie liczę...

Dreamfall by Markus & g_o_l_d

Ostatnio edytowane przez g_o_l_d : 26-03-2007 o 21:31.
g_o_l_d jest offline