Wątek: Tacy jak ty 2
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-03-2007, 21:09   #16
Panda
 
Reputacja: 1 Panda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodnie
Gdy "Beczkowiec" dopłyną do brzegu Thomas zszedł na ląd. Nigdy tak nie cieszył się z tego, że stoi twardo na ziemi. Nałożył płaszcz i odebrał swój miecz.
Rozciągnął się i rozejrzał.
-Piach, piach, piach, palmy palmy, ludzie, palmy, CO?! Ludzie?-wykrzyknął ze zdziwienia staruszek i skierował swe kroki w ich kierunku licząc ile osób tam jest. Naliczył się trzech ludzi, gnoma i... kota? Przetarł oczy ze zdziwienia. Lekko zdziwiony podążał w stronę rozbitków. Gdy był w nie dalekiej odległości od zebranych przywitał się:
-Witajcie, jestem Thomas. Czy któreś z Was może mi powiedzieć co stało się w nocy??
Podszedł bliżej i dostrzegł Białego Mężczyznę.
-Jak liczyłem było tu pięcioro osób-spojrzał na kota potem na karła i z nów na białego człowieka-Ale Ciebie nie widziałem, kim jesteś??
Czekał na odpowiedź.
 
Panda jest offline