Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-01-2015, 17:52   #609
Fyrskar
 
Fyrskar's Avatar
 
Reputacja: 1 Fyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputację
Cytat:
Jaka jest rutynowa kara za tego typu występek? Jaka jest grzywna rutynowa wpłacana by uniknąć kary. W średniowieczu bodaj każdą karę można było zamienić na swego rodzaju grzywnę... O ile dobrze pamiętam.
Cytat:
Tylko bez przesady, to tylko głupia koza, gęś i łasica. Kilkanaście srebrników powinno starczyć, mogę też złotem posmarować jak łowczy odda swoją część. Bądź co bądź przez jego kłusownictwo ten bajzel, ja tylko na spacer po lesie poszedłem.
Primo, to nie sesja historyczna, to Młotek. Secundo, kara za kłusownictwo to obcięcie ręki. Tetrio, gajowy za złapanych kłusowników dostaje niemałą premię...

No właśnie, widzę, że nikt nie zwrócił uwagi na bardzo dobre relacje na linii druidzi (Dawna Wiara) - Baron (co nieraz sugerowałem). tak więc śmiało domyślić się można, że władyka miejscowy na kłusowników zawzięty niepomiernie...

Tedy tłumaczenia nic nie dadzą, sprawie mus rozwiązać się w więzieniu i na przesłuchaniu.
 
Fyrskar jest offline