Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-03-2005, 00:36   #10
Hood
 
Reputacja: 1 Hood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłość
ONI są wszędzie...!!

Piszcie ciszej... Pssst... Orientujcie, czy nikt nie podsłuchuje klików klawiatury... MAją takie urządzenia, które na podstawie tempa i częstotliwości klikania ustalają co się pisze... Dlatego co 5 minu nastawiam mikrofalę, bo to wywołuje impulsy elektromagnetyczne, które interferują z falami dźwiękowymi czyniąc taką operację niemożliwą...

Mulder ostrzegał, że tak będzie... Idą, już tu są... Muszę się wylogować..! Niech ktoś do mnie zadzwoni zanim mnie skasują... Aaaaa... Białe króliczki... Już po mnie... E. E. E. E. E.T. come home...

Tyle tytułem fanatyzmu amerykańskiego, kwestii SF, X-files oraz światowego spisku

No fajny tekst ale niech was lepiej nie ponosi i skończcie obgadywanie hamerykanów w tym topicku - powiedział fleischman
 
Hood jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem