Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-01-2015, 19:48   #578
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
Heja!

Ze względu na widoczny gołym okiem "uwiąd" sesji, rozważam poważnie jej zamknięcie. Nie czynię tego z powodów innych niż to, że przy tak mikrej aktywności graczy (grają 3, w porywach 4 osoby) nie ma IMHO sensu ciągnąć dalej gry w takiej formie, jaka jest obecnie.

Nie winię nikogo i nie mam żadnych pretensji - od początku ta gra miała być swoistego rodzaju "eksperymentem" sprawdzającym jak zadziałają pewne moje przemyślenia (min. otwarta struktura, luźna rekrutacja, sandbox, światotworzenie przez graczy etc.) i jako taka spełniła swój cel, pokazując mi, co wychodzi, a co nie. Co ciekawe, inne sandboxowe sesje cierpią na to samo - w pewnym momencie gracze "gubią" się w możliwościach i przestają się udzielać. Jednak na realia PBF gra musi być story-driven.

Napisałam jednak, że "zastanawiam się". Wiem, że niektóre osoby polubiły tą grę i nie chciałabym zabierać im przyjemności. Jednak nie mam pomysłu na to jak - bez olbrzymiej zmiany założeń tej gry - sprawić, żeby dalsza gra miała sens. Raczej nie zmienię zdania, ale wszystkie sugestie co zrobić, będą mile widziane. Może wspólnie uda się coś wymyślić?

Dzięki za olbrzymią pracę, jaką wykonaliście i zaangażowanie w tą grę - dotychczas nie spotkałam się z taką kreatywnością graczy i było to dla mnie bardzo inspirujące doświadczenie.

Uwagi, sugestie - i krytyka! - etc. mile widziane. Jeśli nie uda się "akcja reanimacja" temat pójdzie do archiwum z początkiem lutego.

A.
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!
Autumm jest offline