Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-01-2015, 21:23   #18
Plomiennoluski
 
Plomiennoluski's Avatar
 
Reputacja: 1 Plomiennoluski ma wspaniałą reputacjęPlomiennoluski ma wspaniałą reputacjęPlomiennoluski ma wspaniałą reputacjęPlomiennoluski ma wspaniałą reputacjęPlomiennoluski ma wspaniałą reputacjęPlomiennoluski ma wspaniałą reputacjęPlomiennoluski ma wspaniałą reputacjęPlomiennoluski ma wspaniałą reputacjęPlomiennoluski ma wspaniałą reputacjęPlomiennoluski ma wspaniałą reputacjęPlomiennoluski ma wspaniałą reputację
GG do walk i szybkich rozmów jak najbardziej, byle go za dużo nie było, ostatnio momentami mam go aż za dużo

Kości to sprawa MG, to on rozdziela bonusy i kary dodatkowe, więc nie widzę problemu z tym, zresztą jest ostatecznym arbitrem i nemezis IO. Więc czemu miałby nie kontrolować kości na swoim biurku czy w kostnicy. Mi są potrzebne tylko wyniki akcji w oparciu o mechanikę w interpretacji MG. No... po krótce, niech se MG rzuca, nadgarstki mnie bolą.

Materiały hmmm, wątek. Wątek bo raczej nie zaginie, nie uszkodzi się tak łatwo (poza tfu tfu wykrzaczeniem się foruum) i każdy wie gdzie tego szukać. Zapamięta łatwo co gdzie jest i będzie pamiętał hmmm taaak, tego trzeba szukać na stronie 10tej chyba w drugim poście... zamiast przewijać i wypatrywać czy wyszukiwać fraz przez załzawione oczyska.

Psoty raczej w trzeciej osobie. Chociaż pierwsza mi nie przeszkadza wcale.

Co do pytań, jak smakują różowe owce w karmelowej polewie podawane z czosnkiem?
 
__________________
Wzory światła i ciemności pośród pajęczyny z kości...
Plomiennoluski jest offline