Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-03-2007, 22:26   #16
Tahu-tahu
 
Reputacja: 1 Tahu-tahu ma z czego być dumnyTahu-tahu ma z czego być dumnyTahu-tahu ma z czego być dumnyTahu-tahu ma z czego być dumnyTahu-tahu ma z czego być dumnyTahu-tahu ma z czego być dumnyTahu-tahu ma z czego być dumnyTahu-tahu ma z czego być dumnyTahu-tahu ma z czego być dumnyTahu-tahu ma z czego być dumnyTahu-tahu ma z czego być dumny
Wiem, zauważułam.

Przejmuję kontrolę!

Mam nadzieję, że nie będziecie potem na mnie narzekać jako na tego GMa, który odbiera wam non stop kontrolę

Edit:

Mam propozycję.

Spędziłam dziś sporo czasu na sprawdzaniu czy któryś z was ruszył opowieść na tyle, żebym mogła dodać swój (juz przygotowany) fragment. Nie mam o to absolutnie żadnych pretensji, umawialiśmy się na post dziennie a ten czas jeszcze nie minął

Nie wiem czy taki zwyczj był gdziekolwiek testowany - i czy ma szanse się sprawdzić - ale może moglibyśmy w komentarzach tutaj umieszczać po poście przewidywany czas kolejnego? Dla mnie na przykład teraz - godzina 16. jutro.
Dajcie znać, czy według was taki system ma szanse się sprawdzić.

Kolejna sprawa - byłabym wdzięczna za wasz komentarz odnośnie stopnia, w jakim akceptujecie moje decydowanie o dalszych akcjach waszych postaci. Sprawa wyszła już kilkakrotnie - bo jestem niecierpiwa
 
__________________
"All that we see or seem is but a dream within a dream." E.A.Poe
Odskrzydlenie.

Ostatnio edytowane przez Tahu-tahu : 26-03-2007 o 22:51.
Tahu-tahu jest offline