Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-01-2015, 18:39   #42
Googolplex
 
Googolplex's Avatar
 
Reputacja: 1 Googolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał ObywatelGranit Zobacz post
Na mój gust przydałby się jeszcze jeden frontowy (chyba że łotrzyk jest wojowniczo usposobiony).
Wiem o jednym tworzonym frontmanie i na ile znam jego mechanikę to będzie całkiem dobry w swojej roli. No ale cokolwiek więcej to już sam zainteresowany powie/napisze.
Cytat:
Napisał ObywatelGranit Zobacz post
Oczywiście jestem za stworzeniem wspólnej przygody - poziom w górę to zdecydowanie gra warta świeczki.
Nawet bez poziomu jest to coś co warto zrobić, choćby i po to aby nie tracić 1/4 sesji na poznawanie postaci. Nie ukrywam jednak, że zależy mi (dość mocno) na tym 8 poziomie więc postaram się na miarę swych sił by wyszła jak najlepsza historia.
Cytat:
Napisał Sierak Zobacz post
Co do już przyjętych, z Wami koty będę się komunikował drogą radiową, CZY TO JASNEEEE ;d?
https://www.youtube.com/watch?v=qI6i6W0_rZc
 

Ostatnio edytowane przez Googolplex : 18-01-2015 o 18:46.
Googolplex jest offline