Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-01-2015, 00:20   #53
Sierak
 
Sierak's Avatar
 
Reputacja: 1 Sierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłość
Padło pytanie o wyniki rekrutacji, już piszę co i jak.

Rekrutacja ma termin do środy godz. 21:00. Prawdopodobnie będę wtedy poza domem, tak więc wyniki podam w czwartek po pracy. Jeżeli któraś karta w trakcie wyda mi się bardzo ciekawa, ew. po prostu pasująca do sesji, będę o tym informował na PW.

Po wynikach rekrutacji macie czas do niedzieli wieczór na ogarnięcie wspólnego opowiadania pt. jak poznały się Wasze postaci/wspólna przygoda i później jakiś dzień na awansowanie do 8. poziomu.

W międzyczasie ja będę sobie robił notatki nt. Waszych postaci w moim gdocu. Post wprowadzający pojawi się koło poniedziałku/wtorku.



Z serii wiadomości z frontu, proszę o nie przesyłanie (bądź przesyłanie na własną odpowiedzialność) kolejnych czaromiotów.

Powodem jest to, że w drużynie jest już dwóch (bard oraz czarodziej/psion), dodatkowo wchodzi do pewnej drużyny Echidna jako zaklinacz. Co więcej, poważnie zastanawiam się jeszcze nad czarodziejem Nemrotha, co da nam na ten moment samych magików.

Z wieści innych, Icarus masz 19 000 sz na zakup ekwipunku i magicznych przedmiotów. Zaktualizuj mechanikę i podeślij mi jeszcze raz.

Postacie walczące na froncie i magowie objawień mile widziani
 
__________________
- Alas, that won't be POSSIBLE. My father is DEAD.
- Oh... Sorry about that...
- I killed HIM :3!

Ostatnio edytowane przez Kerm : 19-01-2015 o 10:19.
Sierak jest offline