Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-01-2015, 19:35   #2
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
- Ok, odpaliłem wątek sesyjny: http://lastinn.info/sesje-rpg-scienc...tml#post539173


Akszyn

- Pierwsza maszyna wylądowała zgodnie z planem i bez przygód. Nastąpiło powitanie, fotosy i gadki z reporterami (Del i Zombi możecie się tu poudzielać wedle uznania ).

- Druga podchodząca do lądowania została zaatakowana. Najpierw rakieta a potem ostrzał lufowy. Płonąca maszyna wyladowała ale zboczyła z pasa i stanęła na poboczu. Wciąż jest ostrzeliwana przez napastników.

- Od momentu zauważenia rakiety do momentu zatrzymania nie minęła więcej jak minuta.

- Tłumek przy pierwszej maszynie (w tym postacie Del'a, Zombi i Scobby'ego) mają ok 0.5 km do drugiej maszyny. Postacie Azrael'a i Lemina są prawie na miejscu (ok 100 m do maszyny i ok 50 m do napastników)

- Grupka napastników nie jest widoczna ze strony i odległości terminala. Dwóch kontratorów zauważa ok tuzina napastników. Są rozsypani głównie po ulicy. Do tego pick up z wkm i dwóch kolesi z wyrzutnią na balkonie.

- Marek i Lance zaczynają akszyn w swojej bryce.

- kpr. Rose zaczyna jadąć na pace ciężarówki ku płonącej maszynie. Wraz ze swoją sekcją. Ogólnie jadą dwie wspomniane ciężarówki. Zapakować się i dojechać żadna filozofia. Interesi mnie co zamierza zrobić nasz dzielny kapral po dotarciu na miejsce.


- Popiszcie mi w postach jak reagują Wasi BG na atak no i oczywiście niesmiertelne "I co teraz robią"

- No i opiszcie swoich hirołów, pierwsza tura w końcu

- Jakby co to pytać
 

Ostatnio edytowane przez Pipboy79 : 20-01-2015 o 19:44.
Pipboy79 jest offline