Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-01-2015, 08:28   #104
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Dobra. Zatem zrobimy tak. Post w zasadzie i w kwasie jest już gotowy. Czeka na komputerze domowym i przebiera nóżkami.

Wiem już, że Autumm nie pości
Wiem, że Ravanesh przez wyjazd i awarię naszego domowego komputera zwyczajnie nie zdążyła się wyrobić z konieczną pisaniną.
Wiem, że Samuraju potrzebował więcej czasu, ale nie wiem ile więcej.

Więc zrobię tak, by nie wstrzymywać reszty.

Dzisiaj ok 20:00 wrzucę mój post. I kolejka pójdzie dalej, a osoby, które się w tej "nie wyrobiły" - nic się nie stało. Na razie w większości przypadków czas był nieokreślony. Dopiero "zazębia się" kiedy zaczynacie się spotykać. Więc nic złego się nie dzieje.

Zatem oczekujecie mojego posta ok 20:00 dzisiaj i - tak pomyślałem Samuraju - może odpuść tą kolejkę - wszak, zgodnie z ustaleniami, masz podjąć dość ważną decyzję. Nie ma co się z nią śpieszyć.

EDIT: Kiedy pisałem komenta, Samuraju wrzucał swojego Zatem ustalenia są ostatecznie takie - mój post w okolicach godziny 20:00 dzisiaj i jedziemy dalej Samuraju - dyspensa udzielona
 
Armiel jest offline