Wątek: Kickstarter
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-01-2015, 13:20   #14
JPCannon
 
JPCannon's Avatar
 
Reputacja: 1 JPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputację
Ja niestety mogę tylko odpowiadać za forum, więc nie mam jak pomóc. Postaram się jednak rozwiać wszelkie wątpliwości co do funkcjonowania wydawnictwa. Jedno jest pewne, że ani Gramel ani FajneRPG nie zdradzają za dużo dopóki nie będą mieli wszystkiego gotowego (wiem bo sam ich już pytałem o kolejny krok wydawniczy :P ).

Jeśli chodzi o kwestię pdf/podręcznik to mogę powiedzieć tylko to, że treść opisu ze strony się zgadza:

"Zamawiając podręcznik w przedsprzedaży otrzymasz również jego wersję PDF gratis! W przedsprzedaży cena podręcznika wynosi 30zł,"

Ja zakupiłem oba podręczniki i bodajże następnego dnia czy jakoś tak, dostałem na meila oba pdfy od razu. Same podręczniki w wersji papierowej powinienem dostać także niedługo Jeśli zaś chodzi o normalne wydanie papierówek to niestety nie mam pojęcia kiedy się skończy przedsprzedaż.

PS. Dałem znać do sklepu, że są utrudnienia z jego działaniem i, że zniechęca to klientów. Odpowiedź przyszła bardzo szybko Moim zdaniem z FajneRPG jest bardzo dobry kontakt:

"Tak, mamy tego świadomość. Rozpoczęliśmy przygotowania do zmian. M. in. planujemy wdrożyć te przelewy (chyba akurat będzie to przelew24), obsługę paczkomatów, ma też zmienić się platforma z której korzysta sklep."

Także jak widać wszystko jest na dobrej drodze.
 
__________________
"Miłość której najbardziej potrzebujesz to Twoja własna do siebie samego"
JPCannon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem