Wątek: Nightwish
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-03-2007, 16:18   #3
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Jak dla mnie nie ma już Nightwisha. Jeśli się rozsypali, Tarja odeszła (czy też została wyrzucona), to nie ma już sensu ciągnąć tego dalej w innym składzie. Nightwish to byli ci ludzie i ta muzyka. Nikt nie zastąpi Tarji i jak dla mnie owszem, powinni grać dalej, ale nie jako Nightwish. Takie moje prywatne zdanie

A właśnie - wie ktoś coś o dalszych losach NW? Mają już tą nową wokaliskę? Nagrywają coś jednak?

Moja przygoda z Nightwishem rozpoczęła się od "Wishmastera". Przez długo długo była to moja ulubiona płyta. Z czasem jej miejsce zajęło "Century Child" i nadal pozostaje na piedestale. Co nie oznacza, że nie lubię innych ich płyt. Mam wszystkie i chętnie słucham każdej
Ulubionym utworem pozostaje jednak od zawsze "Bare Grace Misery". Cudo
 
Milly jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem