Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-01-2015, 17:49   #207
dzemeuksis
 
dzemeuksis's Avatar
 
Reputacja: 1 dzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputację
Autumm, Cao Cao
Cytat:
Rozumiem że "pierwszy" od Księcia to leci z jakiejś osobnej puli?
Zapomniałem, że tak uzgodniliście. Ale nie szkodzi - w takim razie książę dysponuje tymi samymi czterema kandydatami na to stanowisko i niech on wybierze (widziałem, że z tej puli niektórym kapitan zaproponował inne stanowisko - wstrzymajmy się zatem z potwierdzeniem tego). Tym bardziej, że i tak musi się pochylić nad pozostałymi swoimi zgłoszeniami. Cao Cao?

Gargamel
Autumm jest jak Curie-Skłodowska.

Autumm
Fakt że dyplomacja, czy wyczucie nie są najwyraźniej mocną stroną Gargamela, to jednak on postępuje zgodnie z wytycznymi - wyraźnie podkreślałem w zasadach odpisów, żeby nie "tykać" postaci innych graczy bez uzgodnienia. Dał odpis, na który można fajnie odpowiedzieć. Jakkolwiek, nie zmuszam. Najwyżej jak już książę wybierze pierwszego oficera, to ja odpiszę w jego imieniu.

Clutterbane
Nie doprecyzowuję na starcie takich szczegółów - zależą one od graczy (wszystkich) i wyjdą w praniu. Jeśli w wizji Vicarego wiedza o zastosowaniu spirytusu do odkażania jest dostępna co bardziej obeznanym w tych kwestiach ludziom i jeśli inni gracze nie zgłoszą wyraźnego sprzeciwu że im to się jakoś gryzie (z Twojej strony to była luźna uwaga, jeśli rozumiem), to tak jest i tyle.
 
__________________
Jedyna potrzebna moc to ta, która pozwala powstać po upadku.
dzemeuksis jest offline