Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-01-2015, 22:56   #1
behemot
 
behemot's Avatar
 
Reputacja: 135 behemot wkrótce będzie znanybehemot wkrótce będzie znanybehemot wkrótce będzie znanybehemot wkrótce będzie znanybehemot wkrótce będzie znanybehemot wkrótce będzie znanybehemot wkrótce będzie znanybehemot wkrótce będzie znanybehemot wkrótce będzie znanybehemot wkrótce będzie znanybehemot wkrótce będzie znany
W co ostatnio graliście?

Temat symetryczny do książek/filmów/muzyki/anime/seriali...
Jest już temat o cRPG, ale nie bądźmy tacy monotematyczni.
Temat o otwartej formie, można pisać o grach z którymi miało się do czynienia, w formie recenzji, komentarza, zachęty, przestrogi, wymiany spostrzeżeń... niezależnie od platformy czy formatu.
Jedyna rzecz zakazana to umieszczanie reflinków.

Co by zacząć:

Dishonored - skradanka w steampunkowym mieście. Trochę dziwnych wynalazków, trochę magii, a trochę humoru. Ciekawe stylizacje postaci i chociaż elementów rpg prawie nie ma to fabułą jest przyzwoita.
Przydatność w RPG, taka sobie, skrytobójca z założenia jest samotnikiem.

XCOM Enemy Within - zabijanie ufoków. Gra taktyczna, drużyna 6 anonimowych żółnieży i misja do wykonania. Typ rozgrywki raczej ostrożny, z trzymaniem się osłon i ogniem zaporowym niż walka z hordami przeciwników. A jeśli hordy się pojawią, to czasem lepiej spadać. Fabuła... jakaś jest, ale nie jest najważniejsza.
Przydatność do RPG: koncept z drużyną super żołnierzy wysyłanych w różne miejsca globu by badać ślady UFO (lub inne tajemnicze znaleziska) a przy tym dysponujący ponadprzeciętnymi zabawkami wydaje się nośny.
 
__________________
Efekt masy sam się nie zrobi, per aspera ad astra
behemot jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem