Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-01-2015, 23:26   #7
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Dragor Zobacz post
Wolę więcej konkretów Zaraz odpiszę i opiszę też gdzie wylądowała Śmieszka
OK to od następnego posta będę już leciał konkretami. Mam nadzieje że nie zajmie mi aż tak długo ale wiedząc już z doświadczenia nie będę już obiecywał kiedy bo wiem że może być z tym różnie :P ale postaram się jak najszybciej :P

Śliczny post ci wyszedł

BTW: Postaram się odpisać niedługo w DC\Marvel zaniedbałem tą sesje za co przepraszam ale nadrobię jakimś ładnym postem

EDIT 1. Pracuje nad odpisem powinien być jakoś na dniach mam nadzieje że do końca tygodnia

edit 2: No i udało mi się zrobić odpis mam nadzieje że ci się spodoba i że tym razem udało mi się posunąć akcje do przodu zapodając ładnego mięsistego posta jestem otwarty na wszelkie sugestie jakby usprawnić sesje
 
Brilchan jest offline