Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-01-2015, 22:01   #28
Ereb
 
Ereb's Avatar
 
Reputacja: 1 Ereb jest na bardzo dobrej drodzeEreb jest na bardzo dobrej drodzeEreb jest na bardzo dobrej drodzeEreb jest na bardzo dobrej drodzeEreb jest na bardzo dobrej drodzeEreb jest na bardzo dobrej drodzeEreb jest na bardzo dobrej drodzeEreb jest na bardzo dobrej drodzeEreb jest na bardzo dobrej drodzeEreb jest na bardzo dobrej drodzeEreb jest na bardzo dobrej drodze
Wbrew ponurym znakom zwiastujących porażkę rekrutacji, wygląda na to, że się chyba udało.
Dostałem cztery karty. Zainteresowanie w sondzie i tym temacie na początku było większe i liczyłem na większą ilość chętnych, ale cóż... bywa.

Przez weekend (mam nadzieję) zapoznam się z kartami i jak się uda skrobnę post.
Proszę zatem o cierpliwość tych, którzy nadesłali zgłoszenia. Muszę przemyśleć kilka kwestii i dopasować fabułę do waszych wyborów.

Gdyby ktoś jeszcze chciał wziąć udział to do niedzielnego wieczoru można jeszcze podesłać kartę. Po tym terminie rekrutacja zostanie zamknięta.

Dziękuję wszystkim za zainteresowanie, oceny i komentarze i oczywiście nadesłane karty.
Start sesji już naprawdę lada chwila.
 
__________________
"Kupię 0,7, to leczenie paliatywne i pójdę spać, bo w końcu sam sobie zbrzydnę" AJKS
Ereb jest offline