Wątek: Polska muzyka
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-03-2007, 21:13   #2
Harv
 
Harv's Avatar
 
Reputacja: 1 Harv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie coś
U mnie to głównie chrześcijańskie po polsku, bo te zagraniczne to jakieś trochę mdłe są, moim zdaniem. Armia, 2 Tm 2,3 ostatnio trochę Pneuma. Czasem Siekiera, Coma trochę mi się znudziła, ale ma poziom, Kult jest całkiem fajny, kiedyś słuchałem.. I jeszcze Stare Dobre Małżeństwo to całkiem ciekawy zespół. Niektóre ich piosenki są może zbyt rhomantyczne i rzewne, ale zdarzają się też całkiem zabawne. W każdym razie czasem sobie puszczę.. A mała popularność polskich zespołów wynika moim zdaniem z tego, że ciężko je znaleźć na torrentach .
 
__________________
Nie chcę ukojenia, które mogłoby mi odebrać skruchę, nie pragnę uniesień, które wbiłyby mnie w pychę. Nie wszystko, co wzniosłe, jest święte, nie wszystko co słodkie - dobre, nie wszystko co upragnione - czyste, nie wszystko co drogie - miłe Bogu.
Harv jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem