Wątek: Polska muzyka
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-03-2007, 21:32   #5
Wernachien
 
Wernachien's Avatar
 
Reputacja: 1 Wernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodze
Solinarius, nie przesadzasz? Zdarzają się ewenementy, nie będące jedynie zestawieniem blond włosów i zgrabnego tyłka albo rymowanej gadki bez większego polotu.

Z nowszych zespołów naprawdę warto zapoznać się z Hunetrem i Comą. Kawałek dobrej, rockowej muzyki, niezłe teksty, koncerty na poziomie (zbliżone do tego co na płycie, więc już ok), Coma z nagrodą za najlepszą piosenkę aktorską ("Sto tysięcy jednakowych miast" bodajże).

Ja wciąż wierzę w potencjał jaki tkwi w ludziach

Edit: Vengar, mam dokładnie to samo, tylko, że mi przeszkadza nawet obcojęzyczny tekst :P Do nauki słucham klasycznej lub chilloutu
 
Wernachien jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem