Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-02-2015, 09:31   #1
Sekal
 
Sekal's Avatar
 
Reputacja: 1 Sekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputację
[komentarze] Strefa Zimy

Witam.

Na początek, jako, że kilka osób jeszcze u mnie nie grało, kilka prostych zasad, których chciałbym, byście w jakiś tam sposób przestrzegali. Piszemy w 3 osobie czasu przeszłego, nic nie pogrubiamy, nic nie kolorujemy. Dialogi można, ale nie trzeba oznaczać kursywą.
Z rzeczy bardziej skomplikowanych: nie piszemy postów kilkulinjkowych. Ja postaram się dać Wam zawsze coś do roboty, chciałbym, aby było mi to rekompensowane postami "normalnych" długości. Wiem, że każde z Was pisać umie, więc mam nadzieję, że to wyklaruje się szybko. To czego także proszę unikać, to kończenia postów jakimś pytaniem, kwestią, czymkolwiek, co wymaga równie krótkiej odpowiedzi. Do rozgrywania dialogów jest komunikator, PW, a także w razie czego: WSPÓLNY DOC. Tego ostatniego będziemy używać mam nadzieję niezbyt często, ale do rozmów grupowych nadaje się znakomicie. Rozgrywane w nim pewnie będą także co szybsze sekwencje walki, gdzie reakcja postaci jest bardzo ważna, ale zwykle nie ma jak się o niej rozpisać bardziej niż zdaniem czy dwoma.

Ok, to tyle straszenia. W rozgrywce nie wygląda to już chyba tak przerażająco, Ci co ze mną już grali to wiedzą.
Co teraz? Ano, chciałbym zobaczyć tu opis postaci wszystkich najemników. Znacie się, więc napiszcie o tym, co wiedzą pozostali najemnicy, a także ustalcie między sobą, skąd się znacie, w ilu akcjach uczestniczyliście, etc. Ważna jest też sprawa dowódcy. Czy jakiegoś wybieracie, kto nim będzie? A może jakoś inaczej ze sobą współpracujecie podczas akcji?

Mam jeszcze kilka spraw do dogadania, ale to już będzie na PW u niektórych.

(tak tak, jestem leniwy, przekleiłem to z 1 komentarza pierwszej strefy )

Poproszę każdego o uzupełnienie mechaniki i co jeszcze ważniejsze - ekwipunku w kartach postaci. Będę bezczelnie odliczał każdy granat i magazynek. Uzupełnić można jednak po negocjacjach dodatkowych rzeczy od Miracle.

Poza tym życzę oczywiście miłej gry. Gdyby ktoś miał jakieś pytania/kwestie i inne takie - to pisać śmiało, wbrew pozorom nie gryzę.
Aha, jeszcze jedno: avatary o szerokości 200 pikseli.
Cybvep poinformował mnie, że pojawi się dopiero na początku tygodnia, ale poradzimy sobie z tym.

(najlepsze jest to, że tylko jedna osoba jeszcze u mnie nie grała i większość niepotrzebnego wywodu jest, cóż, niepotrzebna )
 
Sekal jest offline