Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-02-2015, 10:05   #2
Eleanor
 
Eleanor's Avatar
 
Reputacja: 1 Eleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputację
Witam wszystkich współgraczy i bardzo się cieszę na kolejną odsłonę Strefy
Tym razem (co jest raczej rzadkością u Sekala) jestem w sesji jedyną rodzynka w cieście zapowiada się naprawdę interesująco...

Co do mojej postaci:
Valerie Rusht
W świecie najemników znana jest od około 10lat. Nikt nie wie czym zajmowała się wcześniej. Choć krążą pogłoski, że sporo podróżowała.
Osobą, która bezpośrednio przekazuje jej zlecenia jest Thomas Kalvain, były najemnik, obecnie zajmujący się organizowaniem grup najemniczych i szkoleniami.

Wśród tych, którzy znają ją bardziej znana jest jako Shade. Cień w którego potrafiła się zmienić podchodząc niepostrzeżenie do wroga, a także Zasłona: Na pierwszy rzut oka wesoła, pogodna dziewczyna, która lubi imprezować i cieszy się życiem. Jeśli jednak ktoś próbuje ją poznać dokładniej, dowiedzieć czegoś więcej, dochodzi do wniosku, że jest dość tajemnicza. Skryta. Niewiele mówi o sobie czy o swojej rodzinie i przeszłości.
Nie ma problemów z nawiązywaniem kontaktów międzyludzkich.
Nie ma stałego związku, często nawiązuje chwilowe, niezobowiązujące przygody. Wykorzystuje fizyczną atrakcyjność, by osiągnąć konkretne cele.
Interesują ją nowe wyzwania. Potrzebuje stałych dawek adrenaliny w życiu, choć nie ryzykuje niepotrzebnie.

wygląd

Dziewczyna szczupła jednak o wysportowanej sylwetce. Wzrost 170cm. Mały biust, zdecydowanie maksymalnie rozmiar „A”
Oczy o zmiennej barwie przejawiającej się w tonacji szaro-zielono-niebieskiej. Skóra opalona, jednak widać, że to nie efekt solarium, a naturalna opalenizna będąca efektem częstego przebywania na słońcu. Włosy, długie, ciemnobrązowe, układające się w naturalne loki.
Porusza się z wrodzonym kocim wdziękiem.

Najbardziej spektakularne osiągnięcie ostatniego roku o którym było głośno w świecie najemników, wiec raczej wszyscy będą o tym wiedzieć:
Uratowanie z rąk porywaczy wnuka Waltera Stewarta, multimilionera, właściciel wielu winnic w dolinie Napy i słynnych wytwórni win w San Francisco.

Znajomość z innymi BG:
Kane "Irishman" O'Hara - postać Widza - 3 wspólne akcje
Felix "Fox" Raver - postać Cybvepa - 2 wspólne akcje
Witalij „Vader” Bojko - postać Bountego - 1 wspólna akcja - to właśnie Valerie zaproponowała tego najemnika do obecnej misji ze względu na jego znajomość rosyjskich realiów i języka.

Pozostałych graczy zachęcam do szybkiego zadeklarowania z kim się znają i w jaki sposób dołączyli do misji i ustalenie szczegółów z tymi osobami. Zrobiliśmy to przed ostatnią sesja i sprawdziło się całkiem dobrze.
Jak wiadomo w życiu najemników towarzysz to najważniejsza osoba. Musimy sobie ufać i wiedzieć że możemy na siebie polegać w każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji.

Co do Wyboru dowódcy uważam, że ktoś taki powinien być wybrany, bo ktoś musi podjąć ostateczną decyzję której posłuchają wszyscy.
Osobiście wiem o dwóch dobrych typach na to stanowisko i Valerie zaproponuję następujących kandydatów:
- Kane
- Vitalij

Oczywiście to oni muszą się wypowiedzieć jakie mają stanowisko w tej sprawie.

To chyba tyle na razie. Wygląda na to że mocno się rządzę ale co tam. W końcu jak wspomniałam na początku taka ze mnie rodzynka...

Jeszcze raz życzę wszystkim wspaniałej zabawy do zobaczenia w sesji.
 
__________________
The lady in red is dancing in me.
Eleanor jest offline