Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-03-2007, 21:48   #3
Redone
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
GNS. No ok, przeczytałam artykuł Darkena (bardzo fajny) i przeczytałam treściwe wyjaśnienie Franka Tarcikowskiego. I wiecie co powiem? Zapytam: GNS - a po co mi to? Jeśli mam być szczera pierwszy raz spotykam sie z tym terminem. Może kiedyś w przeszłości obił mi się o uszy, ale nie na tyle bym zagłębiła się w jego znaczenie. I co? No i dobrze sobie radziłam bez tej wiedzy ; )

To jest trochę jak z językiem. Nie muszę wiedzieć co to właściwe jest ten imiesłów odczasownikowy i jak się go stosuje, żeby poprawnie mówić po polsku. Bo po prostu używać go umiem nawet nie zdajac sobie z tego sprawy - to kwestia wyczucia językowego. I tak samo jest z RPG. Nie musze znać teorii GNS aby odgrywać postać, to też jest kwestia intuicyjna, a sama teoria jest tu według mnie po prostu zbędna, ot niepotrzebny dodatek zaśmiecający pamięć. Jesli kogoś uraziłam, to przepraszam, ale wyrażam swoje zdanie, chyba tego się należy spodziewać w wypowiedzi Może po prostu za mało jeszcze wiem o tej teorii, i dlatego uważam ją za niepotrzebną. Myślę jednak, że dodatkowe informacje nie zmienią mojej opinii. ; )

Pozdrawiam
Redone
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher
Redone jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem